מתקני הרמה

שימוש במתקני הרמה בעבודות גובה
מטרתם העיקרית של מתקני הרמה היא בעיקר להעניק פלטפורמה בטוחה למקרים בהם יש צורך לעלות לגובה רב בני אדם או ציוד במשקל משתנה. בשל הצורך בשימוש תדיר במתקני הרמה, ישנם סוגים מגוונים של מתקני הרמה לגובה שמתאימים לכל צורך באופן ספציפי. במאמר לפניכם נפרט אודות השימושים בהם ובאיזה שלב יוכלו מתקני ההרמה לסייע לנו.
עבודות במחסן  - במחסנים רבים יש צורך בעבודה לגובה למטרות סידור וארגון סחורה או מטענים. סדר וארגון הם חלק מהותי בכל עסק ומפעל ומתקן הרמה יעיל ואיכותי יסייע בהוצאה פשוטה ונגישות יעילה במעבר בין כל המדפים שבמחסן וסידור פרקטי של הסחורה. יש מתקני הרמה ניידים, שיכולים לספק תנועה אפקטיבית בחלל המחסן ולהרים כל אדם שצריך לארגן את הסחורה או הציוד כל זמן שהוא שוהה על משטח בטוח ויציב.  
הרמה של מטען כבד - בחלק מהעבודות יש צורך לעבוד יחד עם מטענים כבדים לאורך זמן ולהעמיס אותם על רכבים של הובלה. עבור צורך זה, במות הרמה יספקו מענה פשוט ונוח בעוד ישנן גם במות שמיועדות באופן ספציפי למטען שהוא מסיבי במיוחד.
עבודות חוץ בגובה - במות ההרמה מתאימות גם למקרה בו יש צורך בעבודה שמתבצעת בתנאי חוץ. כגון עבודות גינון ועבודות אדריכלות נוף, לצד עבודות שמצריכות שיפוץ של גג, התקנה של במות ועוד מגוון עבודות שכוללות בתוכן זרוע טלסקופית ייחודית שמיועדת להרמה של בני אדם.
חילוץ – שימוש נוסף במתקני הרמה יעשה במצבים שמצריכים עבודת חילוץ בשטח. השכרת כלי הרמה מסייעים בחילוץ של בני אדם ובעל חיים ממקומות סבוכים ובעייתיים שהגישה אליהם קשה במיוחד.

פתרונות הרמה לגובה יסייעו בצרכים שונים גם במגזר הפרטי, הציבורי או התעשייתי. חברת סיג תעשיות בע"מ, תשמח לעמוד לרשותכם עם מבחר מתקני הרמה שקיימים ברשותה, לכל צורך שלכם ובהתאם לתנאים בשטח. כנסו ל- אתר הבית של החברה ותתרשמו מהציוד הרב ומפתרונות כלי הרמה שיעניקו לכם את המענה המדויק, האיכותי והבטיחותי ביותר.


תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק