חבל גרירה


שירותי ציוד להרמה ושינוע
אירועים גדולים בכל רחבי הארץ שאליהם מגיע קהל גדול של אנשים, מחויבים להיות מאורגנים בצורה קפדנית ובטיחותית עבור כל אחד. לצורך זה נדרש ציוד הרמה ושינוע איכותי על מנת לאבטח את המקום ולסייע בכל הציוד הרב והכבד שמכיל האירוע. כמו כן, במפעלים ובמחסנים תידרש גם תשתית שמסייעת לתפעול של המקום לצרכי אחסון, הרמה ושינוע שתאפשר סדר וארגון סחורה בצורה יעילה ונגישה.
כפי שניתן לראות יש מגוון של מצבים בהם קיים צורך מהותי בציוד הרמה ושינוע שיסייע בכל מה שקשור למשא, אחסון, בטיחות וניידות. יש מצבים שבהם יעדיפו לקוחות לרכוש את הציוד עבור תקופה ממושכת וחלקם יעדיפו דווקא לשכור את הציוד, כשהמטרה היא שימוש לתקופה מוגבלת, עד תום האירוע או הפרויקט.

מה מכיל הציוד?                                                                                                   
 
הציוד יכיל לפני הכל עגלות ובמות הרמה מסיביות כגון במות הרמה מספריים או במות עם זרוע טלסקופית, כולן שונות בתכלית, הן בצורה והן בתפעול שלהן, כל אחת מתאימה לתנאים שונים בחלל. במות הרמה מספריים יתרוממו בצורה אנכית והן נשלטות לרוב על ידי שלט ייחודי. הן בעלות יכולת הסעה לגובה ויכולת משקל משתנה. במות הרמה שהן טלסקופיות ייעודו לאזורים שהגישה אליהם תהייה קשה ומסובכת. מלבד במות ועגלות, קיים עוד מגוון רחב של ציוד כמו סולמות, מדרגות וגשרים, פיגומים למיניהם וציוד שמיועד לחילוץ או גלישה שמכיל רתמות, חבל גרירה, קסדות, טבעות ועוד.

שירות לכל בתי עסק                                                                                                      
 בנוסף, חברה שמספקת ציוד להרמה ושינוע מספקת שירות מסוג זה גם ללקוחות עסקיים שמבקשים לייעל את התשתית הקיימת אצלם. מתקני הרמה ישרתו נאמנה מפעלים, בתי אריזה, מחסנים ועוד מגוון של מקומות שנזקקים לכל אלה עבור פעילות שוטפת ויומיומית.

חברתנו  סיג תעשיות בע"מ מספקת שירותי מכירה ותחזוקה של מגוון ציוד הרמה ושינוע בכל האזורים בארץ. ניתן ליצור קשר בטלפון 09-8911990 ולקבל מידע אמין מצוות החברה אודות  כל מגוון השירותים שאנו מציעים והציוד שאנו מחזיקים שמגיע עם תו תקן ובאיכות חומרים גבוה ביותר.  
 
 


תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק