במות הרמה למכירה

פתרון מתקדם לארגון שלכם

כל ארגון מוכרח להחזיק בציוד למטרות שינוע ולציוד משלים שמטרתו לשמור על הסדר והארגון. במקומות רבים כמו מפעלים, בתי מסחר ותעשייה נעזרים בבמות הרמה. סוגי במות הרמה מתחלקים למספר קטגוריות ראשיות-  במות הרמה שהן לצרכי תחזוקה, במות הרמה שמשמשות להעמסה של בני אדם ובמות הרמה שהן נגררות באמצעות רכב.

במות הרמה הן מענה מושלם שמשלב בתוכו הרמה של משא כבד לגובה, או הרמה של אנשי מקצוע שאמורים להגיע לגובה רב לצרכי עבודות מגוונות, כשהם נעזרים במשטח ישר ומאוזן. חשוב להתאים במדויק את הבמה לסוג העבודה הספציפית, בהתאם להגעה לגובה המיועד, למשקל המשא ולנגישות למבנה.

במות הרמה למכירה שמטרתן לסייע בביצוע עבודות בטוחות יספקו מענה מושלם גם למקומות כמו קניונים, סופרים, מרכולים, שווקים ועוד. חשוב שכל ציוד הרמה, שתחליטו לרכוש או לשכור, יעמוד בכל הדרישות והתקנים וכן יעבור תחזוקה קפדנית כדי להבטיח את המענה הבטיחותי והאיכותי ביותר שניתן לאורך זמן.

כמו כן, גם עבודות גובה צריכות לעמוד בלו"ז מתוכנן מראש ולכן במות הרמה איכותיות תאפשרנה עמידה בזמנים שנקבעו מראש ושילוב של כמה פעולות יחד שמתבצעות בגובה, כגון ביצוע עבודות תשתית והקמה של מבנים בו זמנית.

לחברת השכרה של במות הרמה יש כמה סוגים של במות הרמה כמו במות מספריים, במות בום, במות מורכבות משאית - משאיות סל שהן משמשות לשני תחומים: משאיות סל לכיבוי אש שכוללות בתוכן סל חילוץ שיכולות להגיע עם או בלי סולם, משאיות סל בתעשייה שמיועדות לעבודה ותחזוקה של אנטנות, תחנות רוח, קווי מתח חשמליים ועוד.
 

כל הבמות שמסופקות על ידי סיג תעשיות בע"מ, מיוצרות בהתאם לכל תווי התקן המחמירים. אתם מוזמנים להיכנס ל- אתר החברה שלנו ולהתרשם ממבחר ציוד העבודה שאנו מספקים לרבות מתקנים ובמות הרמה. לכל התלבטות תוכלו להתייעץ צוות היועצים של החברה שיעניקו לכם ייעוץ שיתאים במיוחד עבור הצרכים שלכם, כשכל מתקן מגיע עם אחריות מלאה ותחזוקה שוטפת במידת הצורך.תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק