עגלת שינוע

עגלה לצורכי שינוע

לפני שבוחרים עגלת שינוע, מומלץ יהיה להגדיר לאיזו מטרה היא מיועדת ומהם כל המאפיינים שלה, כגון סוג המשטח והגודל שלו, הגובה, מה המשקל שאנו זקוקים שהיא תישא עליה, מהן תנאי השטח, האם מדובר בקרקע שהיא מבטון, אבנים או חרסינה וכו'. האם יש שיפועים בהם תאלץ העגלה לנוע, האם הסביבה היא לחה או יבשה ועוד אלמנטים חשובים שיכולים להשפיע על הבחירה בעגלה לצורכי שינוע.
 

מאפייני עגלה

גודל -  יש להתייחס לפני הכל לגודל של העגלה בהתאם למשא שהיא אמורה להכיל. גם לרוחב החיצוני שלה יש משמעות במקרים מסוימים. ממדי העגלה משתנים בין הסוגים השונים.

גובה הרמה מינימאלי - חשוב לוודא את גובה ההרמה המינימאלי כשהעגלה נמצאת במצב סגור. לרוב הגובה יגיע ל - 85 מ"מ. יחד עם זאת, יש עגלות שהגובה המינימאלי שלהן הוא עד 75 מ"מ. בעגלות כאלה גודל של הגלגל הוא 180 מ"מ.

לבחירה של גלגלים יש משמעות גדולה, הנפוצים מבניהם הם גלגלי פלדה בציפוי של פוליאוריתן שנחשבים לגלגלים חזקים אבל כבדים במיוחד. גלגלים מניילון מוקשח שהם יותר קלילים אבל עשויים להרעיש ולהשאיר סימנים על סוגי רצפות. גלגל אלומיניום שהוא מצופה בגומי, נחשב לגלגל שקט יחסית שאינו גורם נזק, אך לא מתאים למשקל כבד.  

 

עוד מרכיבים מרכזיים שיש לבדוק בעגלת שינוע

חשוב לוודא שידית ההפעלה תהייה חזקה ויעילה וקל יהיה לתפעל אותה. כמוכן, המשאבה של העגלה צריכה להיות אמינה וקלה לתחזוקה.  גלגלים כפי שציינו לעיל, חשוב שיהיו מתאימים לסביבה עליה הם מתגלגלים ועמידים למשקל הנדרש. כמו כן, גם לגימור תהיה משמעות ויש לוודא שאיכות הריתוך והמצב של כל הפינים ושאר החלקים איכותיים ונמצאים בשלמותם וכו'.

 

במידה ואתם נדרשים להרים, לסדר ולארן משאות כבדים בעסק או במפעל שלכם, כנראה שאתם זקוקים לפתרון שינוע יעיל כמו עגלות, במות ומתקני הרמה למיניהם. אצלנו ב - סיג תעשיות בע"מ תמצאו פתרונות שינוע והרמה איכותיים במיוחד, פתרונות יעילים עבור מגוון של סחורות ומחסנים שיקלו על כל עבודה ויהיו אמינים ובטיחותיים.  תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק