פיגום אלומיניום

 

פיגומים
פיגומים הם מבנה זמני שמשמש תמיכה לאנשי מקצוע ועבור ציוד מיוחד שנתלים עליהם או נעמדים, על מנת לבנות או לשפץ מבנה או פרויקט גדול. שירות של השכרת פיגומים הוא למעשה שירות הכרחי לביצוע עבודות שונות של בנייה על מנת להבטיח בטיחות ויעילות מרבית. ניתן למצוא היום מגוון של פיגומים להשכרה כמו פיגום תלוי השכרה, פיגום נייד, פיגום שעשוי אלומיניום, פיגום חיצוני או פיגום שמתאים לפיר של מעלית, משטח מיוחד לפיגומים וכד'.

כל הפיגומים מיוצרים מחומרים שמספקים בטיחות גבוהה ועמידים מול שחיקה ותנאי מזג האוויר והסביבה, כך הם מאפשרים לכל קבלן ואנשי מקצוע ביצוע עבודות על הצד האיכותי והבטיחותי ביותר. חברת סיג תעשיות בע"מ מספקת מבחר של פיגומים שיתאימו בצורה מדויקת לכל צורך ובכך היא מעניקה מענה לשלל מבנים ופרויקטים שנמצאים בשלבי בנייה.  
 

השכרה של פיגומים
ניתן היום למצוא פיגומים למכירה והשכרה מכל סוג. החברה להשכרת פיגומים תספק פיגומי אלומיניום ייחודים שמהווים גשר ומגדלי תמיכה שעומדים בכל התקנים. ההרכבה וההתקנה של הפיגומים תתבצע באזור האתר של הלקוחות ובנוסף, החברה המשכירה תסייע גם בבקרה ופיקוח בבניית הפיגום.
 
מוצרי איכות 
חברה מוסמכת שמשכירה פיגומים תדע לשדך בהתאם למבנה ולתנאיו הסביבתיים את הפיגום הראוי ביותר שיתאים בדיוק לסוג העבודה ושישרה ביטחון באתר. ישנם פיגומי אלומיניום בגדלים שונים שבנויים עם או בהיעדר מדרגות, עם משטחים ופלטפורמות בגדלים שונים, שישיאו בקלות כל משקל שנדרש. על מנת להצליח להתאים את הפיגום המדויק ביותר, ניתן להתייעץ עם צוות מקצועי שייעץ לכם בכל הקשור לביצוע עבודות בנייה בכללי ולהקמת פיגומים בפרט.
 

חברת סיג פיגומים בע"מ משווקת ומשכירה פיגומים מכל סוג ומציעה שירות מקצועי ואיכותי בתחום. אתם מוזמנים להיכנס ל- אתר הבית שלנו, ולהתרשם ממגוון המוצרים ולקבל מענה לכל שאלה שלכם. השירות שלנו ניתן לחברות בנייה, לקבלנים וגם ללקוחות פרטיים, כשאנו שמים דגש על מתן שירות איכותי, אמין ומקצועי שעומד בכל לוח זמנים שהוא מתוכנן מראש. תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק